#TwojedaneTwojasprawa

NASZE DZIAŁANIA

Cała społeczność szkolna, uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły noszą dzisiaj maski zakrywające oczy, które sa symbolem dzisiejszego dnia. We wszystkich klasach na lekcach wychowawczych uczniowie zapoznają się z tematyką ochrony danych osobowych. Podczas przerw w klasach wyświetlane są filmiki edukacyjne związane z tematyką dzisiejszego dnia. Dzisiaj również nastąpi roztrzygnięcie konkursu #TwojedaneTwojasprawa o jego wynikach poinformujemy wkrótce!!!

Już dzisiaj zaczynamy obchody Dnia Ochrony Danych Osobowych

W dniu dzisiejszym odwiedził nas przedstawiciel Policji pan Arkadiusz Trojanowski, który w bardzo ciekawy i przystępny sposób przedstawił wszystkim uczniom prawny aspekt ochrony danych osobowych. Uczniowie chętnie zadawali pytania i aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.