Święty Mikołaj w Gimnazjum w Jerzmankach- 7 XII 2015r.

Dzisiaj gościliśmy niecodziennego gościa- Świętego Mikołaja. Z uwagi na to, że mikołajki miały miejsce w niedzielę, to Mikołaj postanowił zrobić dla nas wyjątek i odwiedził naszych uczniów dzisiaj. Wraz z uroczą Śnieżynką- panią Edytą Sawiniec, zaszli do każdej klasy i spędzili z gimnazjalistami kilka chwil. Mikołaj rozmawiał z poszczególnymi uczniami. Pytał czy byli grzeczni przez cały rok oraz sprawdzał, jakie mają oceny. Łobuzom i nieukom wręczał rózgi, natomiast grzecznym dzieciom łakocie.

Wizyta Świętego Mikołaja była wielkim zaskoczeniem zarówno dla uczniów oraz nauczycieli. Niewątpliwie Jego obecność wprawiła wszystkich w miłą, świąteczną atmosferę. Śmiało można stwierdzić, że Święta Bożego Narodzenia są coraz bliżej.