Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 22.09.2015r. odbyły się w naszej szkole powszechne, równe oraz tajne wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. W tym dniu wygłosili również swoje przemówienia. Na 6 godzinie lekcyjnej biblioteka szkolna zmieniła się w lokal wyborczy. Nad przebiegiem wyborów czuwała niezależna Komisja Wyborcza oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu wzięły udział 102 osoby, wszystkie głosy były ważne. Po przeliczeniu głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

Przewodniczący: Paulina Pławska

Zastępca przewodniczącego: Patrycja Jazienicka

Sekretarz: Dawid Nowakowski

Członkowie: Wiktoria Świstara

Kinga Maguliszyn

Wszystkim dziękujemy za udział, a nowo wybranemu Prezydium Samorządu Uczniowskiego gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Justyna Jęcek
Edyta Sawiniec

W galerii można zobaczyć zdjęcia z wyborów.