UWAGA!!!

Drodzy Rodzice!

Drodzy Uczniowie!

W związku z prawdopodobnym ogólnopolskim strajkiem nauczycieli, który rozpocznie się 8 kwietnia 2019 r. uprzejmie informuję, że w dniach 8 i 9 kwietnia oraz  10-12 kwietnia (dni do dyspozycji dyrektora - egzamin gimnazjalny klas III) oraz 15-17 kwietnia (egzamin ósmoklasisty klas VIII)  w szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne i wychowawcze.

Przypominam również Państwu o wiosennej przerwie świątecznej w dniach 18-23 kwietnia 2019 r. - w tych dniach również nie będzie zajęć dydaktycznych i wychowawczych.

Rodziców i uczniów klas ósmych i gimnazjalnych informuję, że Dyrektor dołoży wszelkich starań, by egzaminy odbyły się zgodnie z planem, tj.

10-12.04.2019 r. - egzamin gimnazjalny,

15-17.04.2019 r. - egzamin ósmoklasisty.

Uczniów zdających egzamin proszę, by punktualnie o godz. 8:00 w dniach egzaminu przyszli do szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. Sybiraków