Powiatowy Konkurs Recytatorski

18 marca 2019 roku w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbył się 64. Dolnośląski Konkurs Recytatorski. Były to eliminacje powiatowe dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych i III gimnazjów. Wzięło w nich udział 38 uczestników z całego powiatu zgorzeleckiego. Natomiast z naszej szkoły wyłonionych zostało troje uczniów: Aleksandra Kociemba, Wojciech Florek, Bartłomiej Gręda.

Miło nam ogłosić, iż występy całej trójki zostały docenione przez jury!

Bartek Gręda wraz z Olą Kociembą otrzymali wyróżnienia, natomiast Wojtek Florek zajął pierwsze miejsce!

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Wojtka w etapie regionalnym, który odbędzie się w Bolesławcu.

Opiekunem naszych gimnazjalistów był pan Sylwester Kotrys.

Zdjęcia zostały zaczerpnięte ze strony internetowej Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu.

Zachecamy również do obejrzenia filmu z recytacji Wojtka, który został zamieszczony na stronie MDK:

Recytacja Wojtka