Koncert Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu

W dniu 22.01.2019 r. w naszej szkole odbył się koncert muzyczny, w którym wystąpiły dzieci ze szkoły muzycznej w Zgorzelcu. Jedną z uczestniczek koncertu była nasza uczennica z klasy 8b Wiktoria Kotrocios. Uczestnicy prezentowali między innymi kolędy, takie jak: "Przybieżeli do Betlejem", "Anioł pasterzom mówił" czy "Mędrcy świata".

Koncert bardzo podobał się wszystkim uczniom i mamy nadzieję, że koledzy ze szkoły muzycznej będą nas częściej odwiedzać.

Emilia Charmuszko i Hanna Domańska, kl. 6a

22 stycznia w naszej szkole odbył się koncert w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej
I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.
Świetlica naszej szkoły zamieniła się w salę koncertową. Artyści, wśród których byli też uczniowie naszej szkoły,  zaprezentowali  grę na różnych instrumentach: akordeony, wiolonczela, gitary, trąbka. Atmosfera była wspaniała, a publiczność nagrodziła wszystkie występy gromkimi brawami. Koncert był piękną lekcją muzyki na żywo. To był wyjątkowy dzień. Dziękujemy artystom i zapraszamy do nas częściej! Już czekamy na kolejne spotkanie!

Ola Kociemba, kl. 7b