4 Gminny Przegląd Pieśni Patriotycznych

Dnia 11 listopada 2018r. w 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie naszej szkoły brali udział w 4 Gminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej, który jak co roku odbywał się w świetlicy wiejskiej w Gronowie. Chór specjalnie utworzony na tę okazję zaprezentował dwie pieśni: „Pałacyk Michla” oraz „ Marsz I Brygady”. Oprócz chóru na scenie występował solista  - uczeń z klasy 7a Wiktor Gładysz, który zaśpiewał piosenkę pt. „W listopadzie”. Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Cieszymy się, że mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne. Po zakończeniu przeglądu wszyscy uczestnicy mogli oglądać występ Zespołu Artystycznego Żołnierzy Rezerwy „ROTA” ze Złotoryi. Zespół w montażu słowno - muzycznym pokazał przekrój pieśni patriotycznych i ich wydźwięk w tak ważnym dla nas Polaków dniu.