Północka 3b

W dniu 9 XI 2018r. w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Jerzmankach odbyła się kolejna „północka”. Tym razem szkolne mury nocą zapełnili uczniowie IIIb.  Organizatorami spotkania byli pan Tadeusz Malczyk oraz wychowawca klasy III b pan Sylwester Kotrys, którym udało się zapewnić niezapomniane przeżycia i doświadczenia.

Podczas nocnego pobytu uczniowie sprawdzali, co takiego dzieje się w szkole, gdy nie ma w niej lekcji. Na początku wychowawca przygotował zabawę integracyjną, która wszystkich rozbawiła. Następnie oczekiwana przez uczestników pizza wypełniła żołądki i dodała sporo energii. Została ona należycie spożytkowana na sali gimnastycznej, dzięki panu Tadeuszowi Malczykowi. Półtora godzinna lekcja WF wycisnęła z uczniów siódme poty.

Nocka skończyła się zabawą w chowanego, gdzie pod osłoną nocy w szkolnych zakamarkach młodzież skrywała się i doświadczała sporej adrenaliny, zadając sobie pytanie: Znajdą nas czy nie znajdą?

Tuż przed północą, pełni wrażeń uczniowie, niechętnie wracali do domów. Nic dziwnego, skoro szkoła to tak przyjazne miejsce.