Wyróżnienie Aleksandry Majochy w ogólnopolskim konkursie literackim

Troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w 7. edycji ogólnopolskiego konkursu dla dzieci i młodzieży „A to moja bajka właśnie…”. Został on zorganizowany przez Wrocławski Dom Literatury i od siedmiu lat towarzyszy Targom Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony we Wrocławiu. Konkurs polegał na napisanie dowolnej historii w formie bajki albo baśni.

Miło nam ogłosić, iż dnia 22 V 2018 r. otrzymaliśmy informację, że w konkursie wyróżnienie otrzymała Aleksandra Majocha za napisanie utworu pod tytułem „Przewrotność  życia”.

Wręczenie nagród i dyplomów odbyło się 26 maja we Wrocławiu podczas Targów Książki. Jedną z nagród jest wydanie nagrodzonych prac w formie książki. Nastąpi to w przyszłym roku podczas następnych targów.

Ola otrzymała także możliwość uczestniczenia w spotkaniu autorskim z pisarką Magdaleną Zarębską, dzięki czemu dowiedziała się o wielu interesujących wskazówkach związanych z pisarstwem.

Serdecznie gratulujemy Oli i życzymy dalszych sukcesów.