Północka 2b

Miło jest czasem oderwać się od obowiązków szkolnych i spojrzeć na gimnazjum z zupełnie innej perspektywy. Klasa II b miała ku temu okazję, spędzając kwietniowy piątkowy wolny czas w szkole. Było to trochę ryzykowne przedsięwzięcie zważywszy na termin- 13 piątek! Jednak pech postanowił nas ominąć! Zaś przyjemność ze wspólnego obcowania trwała do północy (dla niektórych aż, jednak dla większości tylko). Żadne dzwonki ani lekcje nie zakłócały uwagi uczniów, którzy zaabsorbowani byli wyłącznie na  atrakcyjnym dla siebie spędzeniu czasu- granie na PlayStation 4, jedzenie pizzy i innych przekąsek, rozmowy koleżeńskie czy rozgrywki na sali gimnastycznej. Okazało się jednak, iż clue spotkania w szkole była zabawa w chowanego!  Pod osłoną nocy i dodatkowym zgaszeniu świateł, uczniowie poznawali najciemniejsze zakamarki, aby skryć się przed szukającymi. Radości i krzyków przy tym było co nie miara! Północka w szkole nieuchronnie minęła, ale wrażenia i wspomnienia zawsze pozostaną, tym bardziej, że zostały uwiecznione na zdjęciach.

Wychowawcy: pani Katarzyna Brauza i pan Sylwester Kotrys dziękują pani Musiał za dostarczenie pysznego prowiantu, zaś wszystkim rodzicom za odbiór dzieciaków ze szkoły na czas.