Festiwal Małych Form Artystycznych w Języku Angielskim

W przeddzień wiosny uczniowie klas szóstych oraz uczeń drugiej klasy gimnazjum wzięli udział w XIII Festiwalu Małych Form Artystycznych w Języku Angielskim. Naszą szkołę w Bogatyńskim Ośrodku Kultury reprezentowali Patrycja Baszak, Wiktor Gładysz, Bartłomiej Gręda, Alicja Hanke, Aleksandra Kociemba oraz Feliks Florek, który wyrecytował wzruszający wiersz dedykowany mamom.

Przygotowany z ogromnym zaangażowaniem przez uczniów klas szóstych występ pt. „Muzyczna Gwiazda” przypominał istną „Teksańską Masakrę” po  angielskuJ. Połączenie talentów wokalnych oraz scenicznych zapewniły naszym uczniom III miejsce w kategorii Szkół Podstawowych.

Do szkoły wróciliśmy nagrodzeni, zadowoleni oraz zmotywowani do uczestnictwa w czternastej edycji festiwalu.