Podziękowania od Stowarzyszenia Sursum Corda

Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Jerzmankach bierze czynny udział w wielu akcjach charytatywnych, między innymi rokrocznie wspiera podopiecznych Stowarzyszenia Surcum Corda.

W związku z tym otrzymaliśmy podziękowanie za zaangażowanie w akcję charytatywną "Świąteczne Kartki Dobroczynne". Tuż przed Bożym Narodzeniem zostały rozprowadzone okazjonalne kartki, natomiast dochód z ich sprzedaży wsparł niepełnosprawnych podopiecznych z programu pomocy medycznej „Na Ratunek”. Na największe uznanie zasługują dwie uczennice: Łucja Gorczyca i Kinga Kwartnik, którym udało się sprzedać wszystkie kartki! Koordynatorem akcji był opiekun szkolnego koła wolontariatu, pan Sylwester Kotrys, który również dziękuje wszystkim za niesienie pomocy chorym i niepełnosprawnym. Warto pamiętać, że dobro jest w każdym z nas!