Noc gier

W piątek 3 marca 2018 roku odbyła się w naszej szkole Noc Gier, która trwała do północy.

Chęć wspólnego spędzenia czasu w szkole przy wielu grach komputerowych i wideo przyciągnęła kilkunastu uczniów. A tytułów do ogrania było całkiem sporo, zarówno na PC, jak i konsole PlayStation 4 i X Box One.  W przerwie między sesjami w grach sieciowych uczestnicy posilili się pizzą, która dodała energię na dalsze rozgrywki.

Noc Gier nieustannie  cieszy się popularnością wśród uczniów naszej szkoły. Umożliwia miłe i atrakcyjne spędzenie czasu z rówieśnikami, którzy mają wspólne zainteresowania oraz przeżycie z nimi niesamowitej przygody w wirtualnym świecie.

Pod koniec spotkania uczniowie stwierdzili, iż Noc Gier należy koniecznie powtórzyć, i to wkrótce!