Rada Rodziców zaprasza!!!

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Jerzmankach serdecznie zaprasza wszystkie Panie na jedyny w swoim rodzaju - Fitnessowy Dzień Kobiet!!!

W programie:
trzy treningi fitness (klasyczny, TABATA, SLOW FITNESS),
szczegółowe pomiary masy ciała,
porady specjalistów (naturoterapia, ziołolecznictwo, kosmetyki naturalne, manicure, perfumy),
Kawa, herbata, słodki poczęstunek.

Uczestnicy będą mieli możliwość wylosowania atrakcyjnych nagród: (do wygrania m.in. bony na makijaż, manicure, stylizację rzęs, zakupy w empiku, w Agro-Centrum, wejściówka na lodowisko i inne).

Wstęp: 20,00 zł
Losy nagród: 15,00 zł

Organizatorzy proszą, aby przynieść ze sobą strój sportowy, wodę do picia i zmienne obuwia na salę gimnastyczną.
Zapisy i opłata za wstęp w sekretariacie szkoły oraz przy wejściu na imprezę.

Cały dochód z imprezy będzie przekazany na zakup sztandaru dla szkoły.

Sponsorzy:
A.D.A. Aerobic.Diet.Activity, Agro-Centrum, Anna Kowalska, Anna Oleksiak, , Metaloplastyka Makutynowicz, Monika Biesiadecka, ŁOŚ, Iza Adamowska, Natalia Pirszel.