Spotkanie z podopiecznymi Domu Opieki Społecznej „Ostoja” w Zgorzelcu

21 lutego 2018 roku ośmioro uczniów Szkoły Podstawowej w Jerzmankach ponownie odwiedziło podopiecznych Domu Opieki Społecznej „Ostoja” w Zgorzelcu. Celem wizyty młodzieży była chęć spędzenia wspólnie czasu z seniorami oraz zaprezentowanie programu artystycznego o miłosnej tematyce.

Występ recytatorów był powodem wielu wzruszeń oraz radości, dlatego został nagrodzony brawami.

Po występie młodzież miała okazję porozmawiać z podopiecznymi „Ostoi”, dzięki czemu bliżej się poznali i dowiedzieli kilku wiadomości o sobie: o swoich zainteresowaniach, pasjach czy wspomnieniach.

Uczniowie i opiekun grupy, pan Sylwester Kotrys, ponownie zostali bardzo ciepło przyjęci w placówce.  Na pożegnanie każdy dostał w prezencie coś słodkiego.