VII Turniej Andrzejkowy o Puchar Wójta

VII Turniej Andrzejkowy Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec już za nami!

30 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Jerzmankach już po raz siódmy odbył się Turniej Andrzejkowy o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec. Tym razem w szranki stanęli uczniowie z czwartych klas gminnych placówek. Wszystkie zadania nawiązywały do okresu świąteczno-zimowego i były okazją do zdrowej rywalizacji. Najpierw uczniowie tworzyli ogromne ilości śniegowych (a raczej gazetowych ;-) kulek, z których następnie układali bałwana, choinkę anioła i górę śniegu. Śmiechu było co niemiara, zwłaszcza podczas bitwy na śnieżki. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i chęcią do podejmowania kolejnych wyzwań. Przybyli goście: Wójt Gminy Marek Wolanin, Naczelnik Wydziału Oświaty Gminy Zgorzelec Małgorzata Dziecielska, dyrektorzy szkół i wychowawcy z radością obserwowali zmagania dzieciaków. Całej imprezie towarzyszyły efekty świetlne, świetnia muzyka i wspaniała atmosfera. Wszyscy otrzymali super nagrody, a Puchar Wójta powędrował do Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Łagowie. Dziękujemy za fantastyczną zabawę i do zobaczenia za rok!