Wyjście do Multikina

24 listopada w ramach kółka filmowego ośmioro uczniów naszej szkoły wybrało się do Multikina w CHR Plaza w Zgorzelcu na produkcję pt. „Liga sprawiedliwości”.

Tytułowa liga zrzesza najbardziej znane postacie z komiksów DC, a mianowicie Batmana, Supermana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha. Ci superbohaterowie mieli za zadanie chronić Ziemię przed złoczyńcami zagrażającym naszej planecie.

Wszyscy oglądali film z zapartym tchem aż do napisów końcowych. Przyczyniły się do tego niesamowite efekty specjalne, ciekawa akcja oraz piękne widoki, które można było podziwiać w trójwymiarze. Po seansie uczniowie jednomyślnie stwierdzili, że morał „Ligi sprawiedliwych” to zjednoczenie sił i współpraca. Wspólnymi siłami zawsze można zdziałać o wiele więcej niż w pojedynkę.

Każdy uczestnik wycieczki otrzymał pamiątkowy plakat filmowy.

Organizatorem wyjścia do kina był pan Sylwester Kotrys.