Zapraszamy wszystkich do zbiórki makulatury!!!

„PRZYWRÓĆMY DZIECIOM UŚMIECH” Przystąpiliśmy do akcji organizowanej przez

Celem akcji jest pomoc dzieciom przebywającym w rodzinnych domach dziecka. Rodzinne domy dziecka są jedną z najbardziej skutecznych form pomocy dzieciom pozbawionym opieki biologicznych rodziców. Mogą one znaleźć tam pomoc, schronienie i prawdziwy dom. Biorąc udział w akcji - pomagamy w realizacji podstawowego zadania rodzinnych domów dziecka - zapewnieniu dzieciom opieki w warunkach jak najbardziej zbliżonych do warunków panujących w normalnej rodzinie.

Mechanizm akcji jest niezwykle prosty. Uczniowie w trakcie roku szkolnego przynoszą do szkoły zalegające w ich domach gazety, czasopisma, zużyte zeszyty i luźne kartki papieru. Po zebraniu odpowiedniej ilości makulatury, wyznaczony przez dyrekcję koordynator informuje o tym fundację, a ta odbiera ze szkoły zebraną makulaturę.

Akcja trwa do 1 czerwca 2018r. Wśród wszystkich uczniów szkół z terenu całej Polski, którzy zbiorą w trakcie trwania akcji co najmniej 50 kg makulatury, zostanie rozlosowanych 30 odtwarzaczy mp3.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI!!!