Wycieczka do Multikina na film „Thor: Ragnarock”

27 października w ramach kółka filmowego piętnaścioro uczniów naszej szkoły wybrało się do Multikina w CHR Plaza w Zgorzelcu na film pt. „Thor: Ragnarock”.

Jest to fantastyczna przygoda z ogromnego świata Marvela umiejscowiona w niesamowicie prezentujących się przestrzeniach - od dnia dzisiejszego na Ziemi po mityczne królestwo Asgardu. Główną i tytułową postacią jest potężny Thor, wszechpotężny lecz buńczuczny wojownik, który musi zmierzyć się z potężniejszym od siebie przeciwnikiem zagrażającym jego krainie. Thor jednak po raz kolejny pokazuje, co to znaczy być niezłomnym bohaterem, a w walce z arcyłotrem pomaga mu Hulk- komiksowy ulubieniec dzieci i młodzieży.

„Thor: Ragnarok” jest filmem bardzo kolorowym, głośnym i przede wszystkim zabawnym, przy którym nie ma możliwości na nudę. Obfituje w wiele śmiesznych scen, zwrotów akcji i prezentuje przepiękne widoki, które zostają spotęgowane trójwymiarowym obrazem.

Film zawiera także  naukę: przy pojawiających się różnych przeciwnościach losu ważni są przyjaciele, na których zawsze można liczyć.

Uczestnicy wycieczki stwierdzili, że produkcja Marvela bardzo im się podobała, natomiast przed seansem otrzymali pamiątkowe plakaty z filmu.

Organizatorem wyjścia do kina był pan Sylwester Kotrys.