Nocka 7a i 7b

Wrażenia po pierwszej nocce w szkole 7a i b

Podobało mi się to, że sami robiliśmy kolację dla dużej grupy. Podobały mi się też podchody i to, jak przebraliśmy „Kostka”. (Patryk Skowron)

Północka bardzo się udała. Było przyjemnie oraz bardzo zabawnie. Każdy wrócił do domu z uśmiechem na twarzyJ (Ada Kowalska)

Najbardziej podobało mi się, jak robiliśmy pizzę i gdy bawiliśmy się w podchody. (Hania Turek)

Podobało mi się robienie pizzy i podchody. (Marcin Szewców)

Na nocce było bardzo ciekawie i dużo zabaw, najlepsze były podchody i gry na sali gimnastycznej. (Wojtek Siwek)

Było bardzo śmiesznie i były „straszące” podchody. (Emilka Kuczyńska)

Na nocce podobało mi się tańczenie JUST DANCE, zaskoczyło mnie zabieranie telefonów, bo chciałam robić zdjęcia (oczywiście za pozwoleniem innych). (Magda Wolanin)

Noc była bardzo fajna, ale za krótka. Najbardziej podobała mi się gra w podchody i robienie pizzy. Chciałabym, żeby była cała nocka. (Dominika Świstara)

Najlepsza była zabawa w podchody i gotowanie. (Martyna Świstara)

Nocka była fajna, najlepsze były podchody, gotowanie, przebranie „Kostka” i straszenie. (Ala Kaletka)

Na północce było bardzo ciekawie. Na pewno się nie nudziliśmy i super bawiliśmy w podchody. Była bardzo dobra pizza (samodzielnie wykonana przez uczniów, pod okiem Mam z klasy 7b). (Ania Śmigielska)

Na północce w ogóle się nie nudziliśmy, najlepsza była zabawa w podchody. (Julka Brodzińska)

Nauczyciele mówili, że klasy 7a i b są bardzo energiczne (tak, potwierdzamyJ - wychowawczynie – dwie Agnieszki i pani Marysia). Ale chociaż czasami ich denerwowaliśmy, to i tak byli dla nas mili. Pizza, którą upiekli uczniowie była naprawdę pyszna!!! (Oliwia Zadwórna)

Nocka w szkole była bardzo interesująca. Granie w piłkę i ćwiczenie na siłowni były dla mnie fajnym przeżyciem. Szkoła po zmroku wygląda całkiem inaczej niż w dzień. Oczywiście chciałbym, żeby zorganizować całą nockę. (Emil Obidziński)

Wg mnie nocka była bardzo fajna. Chciałabym jeszcze raz taką północkę. Było super jak robiliśmy pizzę i bawiliśmy się w podchody. (Natalia Ławrynowicz)

Najbardziej podobały mi się podchody, a konkretnie to, że mogliśmy chodzić po szkole w całkowitej ciemności. (Weronika Burlikowska)

Nocka byłaby super, gdyby nie zabrano nam telefonów i bawilibyśmy się w chowanego, a nie w podchody. (Kacper Skrzypiński)

Na nocce było bardzo głośno, a ja robiłam babeczki w kuchni. (Andżelika Kosek)

Na północce bardzo podobały mi się zabawy. Było wesoło i fajnie. Bardzo podobało mi się, kiedy na salce tańczyliśmy i słuchaliśmy muzyki. Moje koleżanki i koledzy zrobili bardzo dobrą pizzę i babeczki. (Wiktoria Pydymowska)

Pojawiły się też opinie, że to dobrze, że Pani zabrała telefony, bo gdyby zostały, to „każdy by na nich siedział”, a tak można było porozmawiać z innymi.