Noc Gier

W piątek 22 września 2017 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Nocy Gier, która trwała od 18.00 do północy. Jak zwykle organizatorem i opiekunem spotkania był pan Sylwester Kotrys.

Tym razem chęć wspólnego pogrania w gry wideo i spędzenia atrakcyjnie pozalekcyjnego czasu w szkole wykazało dwadzieścioro uczniów, w tym kilku absolwentów.

Gier było całkiem sporo, zarówno na komputery, jak i konsolę PlayStation 4.  Jedynym ograniczeniem był czas, ponieważ 6 godzin na zabawy w wirtualnym świecie to stosunkowo niewiele. W przerwie między sesjami w grach sieciowych uczestnicy posilili się pizzą, która dodała energię na dalsze rozgrywki :)

Noc Gier cieszy się dużą popularnością wśród uczniów naszej szkoły. Nic dziwnego, bowiem umożliwia obcowanie z rówieśnikami posiadającymi wspólne zainteresowania, przeżycie z nimi niesamowitej przygody w wirtualnym świecie. Dzięki temu Szkoła w Jerzmankach to miejsce z wieloma wizerunkami – przyjazna uczniom, bezpieczna, stwarzająca warunki do nauki, ale także do wspólnej zabawy w wielu formach.  Pod koniec spotkania uczniowie stwierdzili, iż Noc Gier należy koniecznie powtórzyć, i to wkrótce!