Dobry występ naszych lekkoatletów

21 września na Stadionie w Zgorzelcu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w ramach Powiatowej Ligi LA. Nasi lekkoatleci zaprezentowali się bardzo dobrze, zważywszy, że nie mieli zbyt wielu możliwości treningu. Na wyróżnienie zasługuje 1-sze miejsce Dawida Dudzika w skoku w dal, 3-cie miejsce Ani Śmigielskiej w biegu na 600m oraz bardzo dobry bieg Dawida Nazima i Kuby Jędroszkowiaka na 1000m. Ciekawie zapowiadał się występ naszej kobiecej sztafety 4 x 100m, która swój skład ustaliła ostatecznie dopiero tuż przed biegiem. Dziewczęta, które wspólnie się przygotowywały na treningu w poniedziałek, rozchorowały się. Tym bardziej doceniamy występ sprinterek, które w swojej serii przegrały tylko „o włos” pierwsze miejsce. Cała drużyna uznała, że pobiegły pięknie i bardzo walecznie.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom bardzo dziękujemy za występ i gratulujemy. Cieszymy się, że mają motywację do treningów i chcą na wiosnę uzyskać lepsze wyniki. TRENING CZYNI MISTRZA. Do zobaczenia wiosną!