Wyjazd na Dni Otwarte do Biedrzychowic

W środę 15 marca 2017 r.  pojechaliśmy na Dzień Otwarty do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Biedrzchowicach. Zostaliśmy tam bardzo życzliwie przyjęci przez uczniów i nauczycieli tej szkoły. Uczniowie powitali nas różnymi porami roku - w każdej klasie panowała inna pora roku. Przygotowali dla nas także rebusy, różnego rodzaju konkurencje i zabawy oraz samodzielnie przygotowany poczęstunek. Oprowadzili nas po całej szkole, pokazali nam warunki panujące w szkole oraz opowiedzieli jak wygląda edukacja oraz przygotowanie do zawodu. Obejrzeliśmy również internat, w którym mieszka część uczniów, uczęszczających do tej szkoły. Dobrze się bawiliśmy, poznaliśmy szkołę co pozwoliło nam podjąć decyzję dotyczącą wyboru szkoły i dalszej edukacji.

Uczniowie klas 3