Dzień Kobiet

Dnia 8 marca 2017 roku odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Kobiet. Wszyscy uczniowie oraz nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć program artystyczny. Całość poprowadzili młodzi i bardzo uzdolnieni konferansjerzy- Krzysiek Wróbel i Wojtek Florek, którzy celnymi i dowcipnymi komentarzami zapowiadali skecze na temat świata dziewczyn i chłopaków. W scenkach występowali: Jowita Biesiadecka, Kuba Bałando i Filip Benisz.
Nauczyciele oraz uczniowie śmiali się do rozpuku, zaś cała realizacja przedstawienia została nagrodzona gromkimi brawami.
Samorząd Uczniowski zorganizował plebiscyt, którego celem było wyłonienie wśród dziewcząt z naszej szkoły najlepszej koleżanki, modnisi, celebrytki, sportsmenki, właścicielki najpiękniejszego uśmiechu, artystki. Następnie Błażej Maguliszyn oraz Feliks Garbowski udekorowali zwyciężczynie szarfami. Całość wzbogacona została prezentacją multimedialną przygotowaną przez Michała Kaczmarczyka.
Na zakończenie pani wicedyrektor podziękowała organizatorom za wspaniale spędzony czas.
Oczywiście na tym nie skończył się Dzień Kobiet. W każdej klasie męskie grono przygotowało swoim koleżankom i wychowawczyniom pewne niespodzianki. Były piękne kwiaty, wyśmienite torty, kubki oraz inne prezenty.
Nauczycielki oraz dziewczyny bardzo podziękowały za mile spędzony dzień i pożegnały chłopców z uśmiechem na twarzy.