Nocka 1a

Nasza nocka odbyła się 18.11.2016r. Przyjechaliśmy do szkoły o godz. 19.00, zaś następnego dnia o godz. 08.00 wszyscy rozjechali się do swoich domów.
 W nocce wzięła udział prawie cala klasa, tylko jedna osoba była nieobecna,  więc byliśmy zachwyceni z tego powodu. Nasz samorząd klasowy, wraz z pomocą pani Iwony Ferens i rodziców, zorganizował imprezę. Opiekowała się nami nasza wychowawczyni - pani Iwona Ferens wraz z panią wicedyrektor - panią Anną Kotlarek i nauczycielem w-f – panem Grzegorzem Drabko. Naszym głównym celem była integracja oraz świetna zabawa.
Po przygotowaniu klasy, w której zamierzaliśmy spędzić noc wszyscy poszli do kuchni, by przyrządzić kolację. Podzieliliśmy się na cztery grupy. Pierwsza szykowała klasę, druga robiła kanapki, trzecia dostała zadanie specjalne - czyli robienie gofrów. Po kolacji poszliśmy z powrotem do świetlicy. Mieliśmy czas wolny dla siebie. Jedni robili turniej w Tweestera, inni rywalizowali w Jengę, a inni zdobywali góry pieniędzy, grając w Monopol. Po jakimś czasie przyjechał do nas pan Grzegorz Drabko, z którym osoby chętne poszły na salę na zajęcia sportowe. Po intensywnej rozgrzewce rozgraliśmy mecz siatkówki, a potem piłki nożnej. W tym czasie ci mniej zainteresowani rywalizacją sportową udzielali się artystycznie. Został zorganizowany również konkurs karaoke. Po zajęciach sportowych dostawca przywiózł nam pizzę. Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zajadali się posiłkiem. Niedługo po tym pan Grzegorz musiał już wracać do domu. Po posiłku wróciliśmy do klasy,  gdzie owinięci kocami i śpiworami oglądaliśmy filmy.
Cała klasa jednogłośnie uważa, że była to świetna nocka oraz nie mogą się doczekać kolejnej. Serdecznie dziękujemy pani Annie Kotlarek, panu Grzegorzowi Drabko i pani Iwonie Ferens za wspaniale spędzoną noc.
                 Oliwia Zomkowska