Nocka 2a

Nasza nocka klasowa odbyła się 21.10.2016 od godziny 20 do 7 rano dnia następnego w  naszym gimnazjum. W nocce wzięła udział większość uczniów. Imprezę na wniosek samorządu klasowego zorganizowała nasz wychowawczyni pani Sylwia Rękas,  drugim opiekunem był pan Grzegorz Drabko. Naszym celem była dobra zabawa i integracja  klasowa. Najpierw spotkaliśmy się w kuchni aby przygotować obfitą kolację. Podzieliliśmy się na trzy grupy, pierwsza grupa lepiła  pierogi , druga robiła ciasto a trzecia zamawiała pizzę . Po posiłku zebraliśmy się na sali, żeby wspólnie rozegrać mecz siatkówki i mecz piłki nożnej.Po wszystkim ,żeby odpocząć część osób poszła na saunę się zrelaksować . Po saunie część osób poszła oglądać horror a druga część oglądała mistrzostwa świata w grze Lol.Uważamy że nocka w szkole się  bardzo udała, wszyscy byli zadowoleni i z ochotą powtórzymy to jeszcze raz .