Spotkanie z pisarką Joanną Lamparską

14 X 2016 roku w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Lubaniu odbyło się spotkanie z pisarką, Joanną Lamparska.

Jest to autorka wielu książek o tajemnicach przeszłości, głównie Dolnego Śląska. Współpracuje z instytucjami naukowymi i edukacyjnymi oraz wydawnictwami takimi jak National Geographic czy Focus, a także z programem telewizyjnym History Channel.

Podczas spotkania pisarka przybliżyła genezę swojej najnowszej publikacji "Złoty pociąg" oraz opowiedziała inne niesamowite historie o skarbach naszego regionu- krainy wspaniałych zamków i pałaców, ciekawych miejscowości o pięknej zabudowie i gór. Następnie mieliśmy okazję zamienić z pisarką kilka słów. Zadedykowała również swoją książkę wszystkim nauczycielom i uczniom naszego gimnazjum, którą można wypożyczyć w szkolnej bibliotece.

Wieczór upłynął w miłej atmosferze!