Dzień Chłopaka 2016

30 września z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski przygotował konkurs na „Super Chłopaka”. Kandydaci wybrani byli wcześniej przez dziewczyny z naszej szkoły. Rywalizowało 7 przedstawicieli każdej z klasy. Powinno być ich ośmiu, ale niestety jeden z kandydatów był nieobecny.  Uczestnicy dzielnie przebrnęli przez wszystkie konkurencje, jakie na nich czekały. Wykazywali się zdolnościami fryzjerskimi – wyzwaniem było zaplatanie warkocza, malowali paznokcie, wiązali krawaty, musieli zatańczyć, pokonać przeciwników i zjeść jak najszybciej chrupki kukurydziane, a także wykazać się sprawnością fizyczną. Wyczyny zawodników oceniało jury w składzie: pani Anna Kotlarek, pani Danuta Soboń i pani Wioletta Dziekońska – Skrzypińska. Dziękujemy za pomoc w wyłonieniu „tego jedynego”. Którym okazał się Dawid Witowski z klasy IIIa. Po apelu wszyscy chłopcy otrzymali cukierki.