Półfinał "piłkarskich piątek"

We wtorek chłopcy z naszej szkoły pojechali do Zawidowa  na zawody piłki nożnej. W turnieju uczestniczyły gimnazja  z Sulikowa, Zawidowa i Bogatyni. Naszą szkołę reprezentowali:(kapitan) Bartosz Kühler, Oskar Piotrowski, Artur Jaroszewski, Szymon Puchalski, Michał Tarka, Sebastian Kubić, Ernest Pyter, Aleks Gugała, Błażej Maguliszyn.

Wyniki spotkań:
Jerzmanki 0:3 Sulików

Jerzmanki 1:3 Bogatynia
Jerzmanki 2:2 Zawidów

Pierwsze dwa mecze nie poszły chłopakom zbyt dobrze. Brakowało im zgrania. Za to w ostatnim spotkaniu wiele elementów uległo poprawie - gra obrony, bramkarza oraz zgranie drużyny. Na następnych zawodach na pewno pokażą się z lepszej strony, zawalczą o zwycięstwo i będą do tego ciężko trenować.
Oktawia Ludkiewicz, kl. 3a

Nasi piłkarze potrzebują jeszcze trochę zgrania, ale jeżeli poprawią ten element, to w następnym roku będą mieli możliwość wygrania turnieju i zakwalifikowania się do finału rozgrywek.
Błażej Maguliszyn, kl. 1b