Szkolny konkurs polonistyczny „Graj, opowiadaj i pisz ze Story Cubes”

20.06.2015 roku odbył się w naszym gimnazjum szkolny konkurs polonistyczny „Graj, opowiadaj i pisz ze Story Cubes”. Polegał on na napisaniu opowiadania z wykorzystaniem 9 kostek cenionej na całym świecie gry "Story Cubes". Uczestnicy konkursu po rzuceniu kostkami, a następnie w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach, mieli za zadanie stworzyć opowiadanie.
Konkurs stanowił cenne rozszerzenie programu nauczania, był urozmaiceniem programu zajęć z języka polskiego, a także stanowił źródło oceny poziomu wiedzy oraz kreatywności uczniów.

Do konkursu zgłosiło się dziesięcioro uczniów z klas I, II i III.

Po zapoznaniu się z treścią wszystkich prac, jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce - Maja Kapusta
II miejsce - Oktawia Ludkiewicz
III miejsce - Daria Rutkowska

Gratulujemy laureatkom, zaś wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.