Dzień Dziecka

Samorząd Uczniowski pod opieką p. Justyny Jęcek i p. Edyty Sawiniec postarał się, aby tegoroczny Dzień Dziecka był dla naszej młodzieży dniem obfitującym w przeróżne atrakcje.

Już od samego rana na naszych uczniów czekały  niezwykłe zadania przygotowane przez nauczycieli w ramach Festiwalu Nauki.  Uczniowie odwiedzali stanowiska podzielone na ścieżki tematyczne – humanistyczną, matematyczną, przyrodniczą oraz sportową. Obserwowali oraz przeprowadzali doświadczenia  chemiczne i fizyczne. Rozwiązywali rebusy oraz zagadki matematyczne.

Kolejnym punktem programu był spektakl w reżyserii p. Edyty Sawiniec pod tytułem "Książę szuka żony", który zainscenizowali  sami  nauczyciele. Przedstawienie zostało niezwykle dobrze przyjęte. Nauczyciele zaskoczyli wszystkich swoim niezwykłymi zdolnościami oraz pięknymi strojami, które uszyła p. Danusia Soboń i dekoracjami przygotowanymi przez uczniów i p. Basię Andrzejak. Imponującą oprawę muzyczną przygotowała p. Maria Grzeszczyszyn.

Jednak okazję do prezentacji swoich talentów mieli nie tylko nauczyciele, ale  również uczniowie. Całości dopełnił  występ uczennic wykonujących Zumbę oraz świetny pokaz umiejętności jazdy na rolkach Darii Rutkowskiej.

To nie był jeszcze koniec atrakcji przygotowanych dla naszych uczniów. Czekała na nich jeszcze  słodka niespodzianka w postaci trzech przepysznych tortów.  Po zjedzeniu  kawałeczka każdy miał tyle energii, iż z chęcią przyłączył się do zabawy i tańców laugh