Rewelacyjny sukces gimnazjalistów z Jerzmanek!!!

W ósmej edycji konkursu powiatowego o Miejscach Pamięci Narodowej i historii Wojska Polskiego gimnazjaliści z Jerzmanek osiągnęli wspaniałe wyniki. Uczennica klasy 3a – Agata Świstara została zwyciężczynią turnieju. Kinga Maguliszyn z klasy 2b, która mimo choroby i osłabienia dotarła na konkurs, zdobyła  miejsce trzecie. A Karol Matkowski z klasy 3a uplasował się na  siódmym, nagrodzonym miejscu. Dzięki takim wynikom drużyna z Jerzmanek była najlepsza. Laureaci zostali wynagrodzeni przez organizatorów dyplomami, książkami oraz bonami podarunkowymi.

Trzeba dodać, że uczniowie Gimnazjum w Jerzmankach podtrzymują tradycję uczestnictwa i zwycięstw w konkursie o Miejscach Pamięci Narodowej. Trzy lata wcześniej zwyciężczynią współzawodnictwa była nasza uczennica - Sandra Andryjiszyn. Teraz możemy być dumni z kolejnych zwycięzców, którzy godnie reprezentują naszą szkołę i udowadniają, jak zdolnych mamy uczniów.

Katarzyna Brauza