Wiosenne dekoracje

Pogoda za oknem kapryśna. Tymczasem każdemu z nas marzy się prawdziwa wiosna. Dlatego uczniowie naszej szkoły chętnie przystąpili do konkursu na pt. „Wiosenne dekoracje w naszych klasach” . Tym sposobem sale lekcyjne przybrały odświętną, wiosenną szatę .

22 kwietnia 2016 r. roku Komisja Konkursowa, w skład której weszli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, stanęła przed trudnym zadaniem, gdyż wszystkie klasy włożyły wiele trudu w przygotowanie dekoracji. Komisja oceniła wygląd poszczególnych klas, uwzględniając następujące kryteria: dekoracje okien, klasowe gazetki, wystrój całej sali (atrakcyjne pomysły na dekoracje sali).

Oto wyniki:

I miejsce:

II miejsce :

Klasa 3b

III miejsce:

Klasa 2b

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Laureatom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom oraz ich opiekunom dziękujemy za zainteresowanie i udział w konkursie.

Zapraszamy do galerii wiosennych klas smiley

Samorząd Uczniowski.