Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet sala gimnastyczna zamieniła się w wybieg dla modelek. Samorząd Uczniowski przygotował niespodziankę i zaprezentował najnowszą kolekcję ubrań na wiosnę i lato 2016. Prowadzący pokaz w humorystyczny sposób przedstawił opis każdego stroju oraz wyjątkowych modeli. Otóż kolekcję dla wszystkich dziewcząt postanowili zaprezentować chłopcy uczęszczający do naszej szkoły. Odbył się również premierowy pokaz tańca przygotowany przez Panią Marię Grzeszczyszyn. Na koniec były wyjątkowe życzenia i słodki poczęstunek.

Justyna Jęcek i Edyta Sawiniec

Pewnie w tym jakże miłym dniu chłopcy z każdej klasy przygotowali dziewczynom jakieś niespodzianki. Wychowawczyni klasy IIIb wraz z trzema uczennicami - Kamilą, Mają oraz Eweliną, miały nie lada niespodziankę, ponieważ chłopcy wręczyli im wpaniale wyglądający i smaczny tort.