Rekreacyjny wyjazd na kręgle

W piątek 4 marca 2016 roku grupa uczniów, która aktywnie pracuje na rzecz szkoły w Samorządzie Uczniowskim i w Szkolnym Kole Caritas pod opieką Pani Edyty Sawiniec spędziła aktywnie czas na kręgielni.  Celem wizyty było wdrażanie do rekreacji w czasie wolnym, współpraca koleżeńska oraz integracja społeczności szkolnej. Wyposażeni w dobry humor i odpowiednie obuwie, uczestnicy rozpoczęli rywalizację między sobą. Współzawodnictwo przebiegało w atmosferze fair play, a gracze wykazali się doskonałą sprawnością fizyczną. Rywalizacja dostarczyła uczniom silnych, sportowych i zdrowych emocji. Wszyscy byli zwycięzcami, bo przecież liczy się dobra zabawa i wspólnie spędzony czas. Cały wyjazd, pomimo tego, że nie trwał za długo, można zaliczyć do bardzo udanych.