Tour de Radomierzyce w wykonaniu uczniów klasy 8a

Moim zdaniem wycieczka była udana. Każdy się świetnie bawił. Bardzo podobało mi się zwiedzanie zamku na wodzie.

Emil Obidziński

Było dość męcząco, ponieważ jechaliśmy ponad 20 km, ale to akurat było najlepsze. Nie podobało mi się, że nie wszyscy z klasy byliL

Hubert Świątek

Było bardzo miło przy ognisku oraz na rowerach.

Wojtek Siwek

Wycieczka był ciekawa, super wyprawa i ognisko w Kostrzynie. Podziękowanie za urodzinowy tort.

Kacper Zasadziński

Na wycieczce było bardzo miło, sympatycznie, śmiesznie i przyjemnie. Najlepiej było, gdy siedzieliśmy w kajakach i na górce (wspólne rozmowyJ)

Emilka Kuczyńska

Na wycieczce było super i bardzo przyjemnie. Cieszę się, że na nią pojechałam.

Ania Śmigielska

Na wycieczce bardzo mi się podobało zwiedzanie zamku i jazda na rowerach.

Patryk Skowron

Na wycieczce bardzo mi się podobało, chociaż dużo jeździliśmy rowerem i „nie wyrabiałam” („wyrabiała, wyrabiała, wszyscy wyrabiali” – dopisek wychowawcyJ)

Martyna Świstara

Wycieczka mi się bardzo podobała. Po pierwszym dniu byłam bardzo zmęczona i już nie chciało mi się jechać tak daleko na drugi dzień, ale dobrze, że pojechałam do Kostrzyny. Najlepiej zjeżdżało się z górki.

Hania Turek

Na wycieczce bardzo mi się podobało, chociaż w pierwszy dzień miałam bardzo niewygodny rower (ale dała radę!!!-przypisek wychowawcy). Bardzo mi się podobało, jak całą klasa graliśmy w piłkę i siedzieliśmy w kajakach.

Dominika Świstara

Wycieczka była super. Pierogi były pyszne, chociaż było ich za mało (dopisek wychowawcy - po tylu kilometrach wszystkich dopadł wilczy apetyt – czekały na nas pierogi od mamy Emilki – DZIĘKUJEMY!!! I prosimy o więcejJ).Najlepsze było siedzenie w kajakach i rozmawianie o różnych rzeczach. Wycieczka była spoko. A pałac w Radomierzycach piękny! Bardzo mi się podobało.

Wiktoria Pydymowska

Moim zdaniem ta wycieczka była jedną z lepszych wycieczek, gdyż wszyscy z sobą rozmawiali, a to nie zdarza się często. Bardzo podobało mi się zwiedzanie pałacu w Radomierzycach. Wg mnie wycieczka do mnie do Kostrzyny drugiego dnia też była udana i fajna. Spędziliśmy czas w miłej atmosferze i fajnie się bawiliśmy. (oczywiście, że było super – dziękujemy za gościnę u Państwa Kosek!!! – przypisek wychowawcy)

Andżelika Kosek

Wycieczka była fajna, tylko szkoda, że nie pływaliśmy kajakami.

Marcin Szewców

Na wycieczce podobało mi się zwiedzanie zamku i jazda na rowerze.

Kacper Kühler

Bardzo podobała mi się jazda moim rumakiem. Huśtawka na drzewie u Andżeliki mega, a mięsko z grilla pyszne, tylko szkoda, ze tak mało było mięskaJ

Magda Wolanin

Wycieczka naprawdę mi się podobała. Najbardziej do gustu przypadła mi jazda rowerami i zwiedzanie zamku. Przyjemna też była duża integracja klasy.

Weronka Burlikowska

Wycieczka odbyła się w dniach 26/27 września (w okienku pogodowymJ). Pokonaliśmy wiele kilometrów na rowerach wypożyczonych w Centrum Rekreacyjno-Turystycznym w Radomierzycach. Przejechaliśmy całą, nowo wyasfaltowaną ścieżką do Zgorzelca i z powrotem, a drugiego dnia po krętych i górzystych ścieżkach Gminy Zgorzelec w kierunku Kostrzyny (prawie do granicy z Czechami). Bardzo cieszy chęć wspólnego przebywania i rozmawiania wśród naszych uczniów. I do tego moc atrakcji: nocne czuwanie przy ognisku, seans filmowy ze Sranger fings, sesja zdjęciowa o zachodzie słońca i turlanki z wału, zwiedzanie pałacu w Radomierzycach, gry i zabawy, pogaduchy do poduchy , urodziny Kacpra, drzewna huśtawka, pies i kot, ruiny zamku w Kostrzynie, pyszne pierogi, wafelki i inne smakołyki od Kochanych Rodziców. Kto nie był, niech żałuje. Może chociaż zdjęcia pozwolą poczuć tę wspaniałą atmosferę naszej dwudniowej wyprawy.

Wychowawca dziękuje wszystkim rodzicom, nauczycielom i życzliwym pracownikom CRT, którzy pomogli w organizacji wycieczki dla klasy 8a.