FERMATA 2018

XXIV Festiwal Szkolnej Twórczości Artystycznej Fermata 2018  odbył się pod hasłem „POLSKA BIAŁO-CZERWONI” i nawiązywał do zbliżającej się rocznicy niepodległości. W otwarciu uczestniczyli m. innymi Wójt Piotr Machaj, Zastępca Wójta Marek Wolanin, Pani Naczelnik Wydziału Oświaty i Promocji Małgorzata Dzięcielska. Na początku Festiwalu odbyły się występy taneczne i instrumentalne, a następnie usłyszeliśmy piosenki patriotyczne i rozrywkowe. Uczestnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny. Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe statuetki, a nagrodę publiczności zdobyła wykonawczyni piosenki „A te skrzydła połamane” z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Bogatyni. Następnie dla gości był przygotowany poczęstunek i zabawy. Było miło. Zapraszamy za rok!