DZIEŃ (A WŁAŚCIWIE :o) NOC CHŁOPAKA W SZKOLE

30 września 2016 roku klasa 3a postanowiła po raz kolejny sprawdzić, co się dzieje nocą szkole i wokół niej. Spotkanie rozpoczęliśmy od ogniska, które pomogli nam przygotować rodzice. Okazało się ono niebywałą atrakcją, ponieważ noc była ciepła i gwiaździsta, kiełbaski wyborne, muzyka wspaniała, a rozmowy interesujące. Następną niespodzianką był pyszny tort, zrobiony specjalnie dla naszych wspaniałych chłopaków. Po deserze udaliśmy się salę gimnastyczną, bo przecież jesteśmy klasą sportową :o) Po nocnym treningu przyszedł czas na pizzę, ciasta od naszych kochanych babć i grę w chowanego. Straszne maski i wszechobecna ciemność tylko dodały smaczku zabawie. Potem obejrzeliśmy jeszcze dwa filmy i nastał ranek … Ślicznie dziękujemy wychowawczyni p. Ewie Mazur i nauczycielowi wf – p. Bogdanowi Szczęsnemu za świetną atmosferę i niezapomniane przeżycia.