Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 21.09.2016 r. przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Każda klasa wytypowała osoby, które idealnie spełniłyby się w roli przewodniczącego szkoły. Na zebraniu SU kandydaci zaprezentowali swoje kandydatury oraz podzielili się z innymi uczniami pomysłami, które chcieliby  zrealizować  wygrywając wybory. Trójki klasowe po  zapoznaniu się z „ofertą” kandydatów przystąpili do głosowania  Opiekunowie samorządu czuwali nad prawidłowym przebiegiem wyborów i po jego zakończeniu dokonali obliczeń głosów.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład samorządu weszły trzy osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:
1. Jowita Biesiadecka kl. II b - PRZEWODNICZĄCA SAMORZĄDU
2. Marcelina Dzięgiel kl. II c – ZASTĘPCA
3. Łucja Gorczyca kl. I a – SEKRETARZ

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!